Jesteśmy tu, by Ci pomóc

O nas

 

Wierzymy, że świat ubezpieczeń może być zrozumiały i przyjazny dla każdego.

 Pracujemy, by dawać komfort przemyślanych decyzji.

 

Jak działamy?

 

1. Zrozumienie

Zanim zaproponujemy Ci polisę chcemy zrozumieć, jakiej ochrony ubezpieczeniowej faktycznie potrzebujesz.
Pomimo, że świat jest dziś mocno cyfrowy, my w tym względzie, chcemy pozostać tradycjonalistami. Chcemy z Tobą porozmawiać i mieć pewność, że pomagamy Ci dokonać wyboru, który oparty jest o właściwy fundament.

2. Szacunek dla Twojego czasu

Sami zabiegani, mamy świadomość, że w dzisiejszych czasach, czas jest komfortem.
Dzięki nam nie musisz poświęcać go na spotkanie w agencji ubezpieczeniowej, czy wypełnianie danych w porównywarce internetowej. Rozmawiamy telefonicznie, w dogodnej dla Ciebie chwili. Oferty porównujesz, gdy masz czas – bez żadnej presji. Umowę przekazujemy Ci osobiście lub pocztą (bezpłatnie).

3. Komfort wyboru i przemyślanych decyzji

Po rozmowie, otrzymujesz od nas zrozumiałe porównanie polis.
Porównanie uwzględnia różnice w cenach oraz różnice w zakresach OWU (Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia). Oferty masz na mailu, dlatego decyzję o wyborze ubezpieczenia możesz spokojnie przemyśleć

4. Grubość portfela pod Twoją kontrolą

Korzystając z naszej pomocy otrzymujesz możliwość wyboru polisy, spośród ofert największych ubezpieczycieli (również tych firm, których nie znajdziesz w internetowej porównywarce ubezpieczeń). Po namyśle, wybierasz polisę, która według Ciebie gwarantuje najlepszy stosunek ceny do zakresu ochrony ubezpieczeniowej.

 

Nasza Filozofia Bezpieczeństwa

Na codzień postępujemy tak, żebyśmy byli bezpieczni i nie tworzyli zagrożenia dla innych. Mamy naszą małą ambicję, żeby dzięki nam, również więcej osób było „bezpiecznych na codzień”, a nie tylko w razie zawirowań życiowych.

Na naszej stronie internetowej znajdzeisz artykuły pomagające budować wiedzę z zakresu ubezpieczeń, ale nasza strona to też materiały, które pomagają budować świadomość w zakresie bezpiecznych zachowań.

Mamy nadzieję, że te ostatnie okażą się nie tylko ciekawe, ale nakłonią – choćby nawet jedną osobę – do pomyślenia o swoich zachowaniach i bezpieczeństwie.